Naujosios Vilnios įvaizdžio gerinimas – reklama

Puikiai sutvarkyta Pūčkorių atodanga, Belmontas, Rokantiškių piliavietė, potencialūs turistiniai traukos objektai: Šv. Kazimiero bažnyčia, plytų stiliaus istorinė Psichiatrijos ligoninė, patrankų liejykla, tarpukario gynybiniai įtvirtinimai reikalauja daugiau reklamos, taip būtų pagerintas N. Vilnios įvaizdis. Turėtume akcentuoti, kad tai N. Vilnios seniūnijos dalis. Taip garsintume N. Vilnios žinomumą.

Neries gamykloje – 2012 m. vasarą vyko SIKON renginys, organizuotas architektų bendruomenės

Žygiai ir ekskursijos į N. Vilnią. Jau dabar Naujojoje Vilnioje tiek Pavilnių regioninis parkas, tiek Laisvasis universitetas buvo suorganizavę nemažai ekskursijų. Po ekskursijų dauguma žmonių buvo nustebinti teritorijos už 10 km nuo miesto centro nežinomumu. Planuojame parengti turistinį žemėlapį su skirtingos tematikos ir sudėtingumo maršrutais.

Pirmoji architektūrinė ekskursija buvo surengta specialistams – jauniesiems architektams 2012 m. [DAUGIAU]

2013 m. kartu su LUNI buvo surengtas pirmasis masinis žygis po N. Vilnią, kuriame dalyvavo apie 80-90 žmonių. Kelionės trukmė 4 – 5 valandos. [DAUGIAU

Naujosios Vilnios ženklas. 2010 metais buvo sukurtas Naujosios Vilnios ženklas. Jame vaizduojamos dvi raidės NV – pavadinimo trumpinys. 

Naujosios Vilnios FACEBOOK puslapis: www.facebook.com/nvilnia 

Naujosios Vilnios puslapis: www.naujojivilnia.lt

Vilniaus bendruomenių aktyvumas soc. tinkle facebook